Biolauka attīrīšana

PAMATA ZINĀŠANAS par to, kā mūsu pašu un telpu biolauks tiek piesārņots un kā to atkal atjaunot.

PAR KO BŪS TĒMA? Mēs ik dienu esam kontaktā ar svešām enerģijām – tās nokļūst pie mums caur cilvēkiem, pilsētvidi, datoru un Tv ekrāniem, enerģētiski sarežģītām vietām, veļiem un pašu emocijām. Tā kā mēs neesam ideāli, neesam kristāltīri, kaut kas no tā visa nosēžas mūsu aurā. Arī mūsu mājās un darba telpās notiek dažādas drāmas, tur bez mums mīt arī neredzamas, enerģētiskas būtnes, un reizēm tā visa ir par daudz. Tādēļ mums jāprot sevi attīrīt un atjaunot ne tikai fiziskā, bet arī enerģētiski garīgā plānā – tas nav grūti, tikai jāzin – kā?

LEKCIJA BŪS VĒRTĪGA TIEM, kas jūt nepamatotas emocijas mājās vai darbā, īr manījuši kādu citu būtņu esamību, kam ir ilgstošs stress un nogurums, kas nepāriet arī pēc pietiekamas atpūtas. Aicināti arī tie, kas plāno ievākties jaunā dzīvesvietā vai ir to nesen izdarījuši, kam mainās mājinieku loks, darba telpas un kolektīvi, kam nesen aizgājuši viņsaulē tuvi cilvēki vai kāda jauna dvēsele ģimenē grasās piedzimt.

TEORIJAS daļa ir veidota kā vebinārs, būs pieejami ieraksta materiāli. 


PRAKTISKI mēs mācīsimies just sev draudzīgas un svešas enerģijas, ‘lasīt informāciju’ no telpas, kā arī pamērīsim enerģiju plūsmas uz kādas telpas un vietas plāna - nākamajā klātienes nodarbībā (tas tikai tiem, kas tajā piedalīsies).

Nodarbības vadīs Marija Sils.

Lekcijas laikā ir iespēja uzdot jautājumus par sev aktuāliem jautājumiem tēmas sakarā.

Papildus informācijai – tel. 29393605, 22845601,  epasts: [email protected]

Esi gaidīts!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.