Dabas pieskārieni

Augi ir mūsu vispatiesākie draugi - tiem cilvēks nevar samelot un tie vienmēr parāda to enerģiju, kurā šai brīdi esam!

Divas nodarbības ar teorētisko un praktisko daļu, kur varēs iemācīties - kā sajust augu enerģijas, kā tās pielietot ikdienā un atveseļošanas darbā.

Uzzināsiet par Latvijas augu ēterisko eļļu iegūšanu un pielietošanu, par hidrolātos jeb ziedūdeņos ieslēpto dabas burvību. Šīs ir kursa visaromātiskākās nodarbības, kurās var ļauties augu Gariem un tam, ko tie atklāj par katru no mums.

Šis ir arī ievads garākai sadarbībai ar augu smalko enerģiju pasauli, ko turpināsim vasaras nometnē, ejot pie augiem dabā. Augi kā dzīvas un pat saprātīgas būtnes palīdz mums atgūt savu energoinformatīvo veselumu, tie ar mums labprāt sadarbojas un paši rāda, kā  ar tiem labāk būt kopā, kā tos izmantot katrai unikālajai cilvēka veselības un labsajūtas vajadzībai. Augi bieži vien mūs ierauga skaidrāk, kā mēs paši un caur saviem aromātiem ved mūs tuvāk sev pašiem, savai būtībai.

Nodarbības vadīs Solvita Kūna - augu enerģiju un aromātu ķērāja, Latvijas dabisko ēterisko eļļu meistare, kas prot notvert jebkura auga garu un saglabāt to kalpošanai cilvēkiem. Būs iespēja iegādāties Solvitas produkciju.

Vairāk par Solvitas devumu: http://www.cade.lv/

Uz šīm 2 nodarbībām aicināti visi interesenti.

Papildus informācijai – tel. 29393605, 22845601,  epasts: [email protected]


Esi gaidīts!