Apzinātība ģimenē un attiecībās

2 lekcijas (ar iespējamu turpinājumu) par ģimenes partnerattiecību, par vecāku - bērnu, bērnu- vecāku attiecību veidošanās energoinformatīvajiem mehānismiem Tukumā, sistēmiskās dziednieces Pārslas Ivanovas vadībā.

KAS GAIDĀMS?

• Dzīves scenāriju un paradumu ietekme uz minētajām attiecībām.

• Partnerība ģimenē - katras dvēseles individuālās vajadzības.
• Bērna vieta un loma ģimenes sistēmā. Lomu maiņas, to ietekme un nozīme bērniem un pieaugušajiem.
• Pieaugušā Iekšējā Bērna daļas mijiedarbība ar bērniem ģimenē.
Iekšējā Bērna dziedināšanas iespējas.
• Paņēmieni, kā ar apziņu iedarboties uz zemapziņas procesiem.
• Vingrinājumi, metodes pašpalīdzībai,kā apzināti un radoši piesaistīt un pielietot pozitīvo – mīlestību, saskaņu, prieku, veselību, pārpilnību.


KAM TAS VAR NODERĒT?
Vecākiem, kam ir bērni un jaunieši dažādos vecumos, topošajiem vecākiem un cilvēkiem ģimenēs, pedagogiem un citiem, kas strādā ar bērniem, jauniešiem un ģimenēm. Un jebkuram interesentam, jo visi esam lomā BĒRNS, neskatoties uz vecumu.

PĀRSLA IVANOVA, Mag.paed.
Liepājniece ar ilgstošu, daudzveidīgu un veiksmīgu pieredzi darbā ar sarežģītu ģimeņu sarežģītajiem bērniem. Pedagoģe, vecāku u.c. atbalsta grupu vadītāja, Reiki Meistare, katoliete, Tautas Dziedniece, Psihodrāmas, grupu psihoterapijas un sociometrijas asistente, vecāku apmācības programmas "Bērnu emocionālā audzināšana" vadītāja, daudzu enerģētisko prakšu un masāžas meistare. Pēdējos gados arī sistēmisko sakārtojumu vadītāja, kas apvieno visu iepriekš minēto prakšu zināšanas un pieredzi. Izstrādājusi savu sistēmu cilvēka enerģētiskā, fiziskā un visas dzīves Lauka atveseļošanai.

Ieskats 1.lekcijā: Pārsla Ivanova

Papildus informācijai – tel. 29393605, 22845601,  epasts: [email protected]

Esi gaidīts!