Vija Eiduka

Mans ceļš līdz dziedināšanai -

Esmu dabas un puķu bērns - jau no agras bērnības, cik sevi atceros, esmu dziļi saistīta ar dabu, akmeņiem, augiem un ziediem. Ir tik patīkami tos sataustīt, pasmaržot un izbaudīt to enerģiju. Ziedi bija mani rotaļu biedri. Varēju ar tiem sarunāties, visas atbildes atnāca no Visuma caur ziediem. Runājos ar puķēm, augiem un to darīju brīvi un pa īstam. Es runājos arī ar savu prieku un bēdām. Visas bēdas, kas man radās, gāju stāstīt puķēm. Manā galvā skanēja mūzika, un es viegli, kā tāds taurenis lidoju no zieda pie zieda. Patika vērot un saplūst vienotībā ar dabu un tās ritmiem. Caur ziedu enerģiju, jūtu savu dvēseli, savu spēku un nespēku. Patika arī lēkāt par akmeņiem, bieži jutu Visuma vibrācijas. Tagad šīs vibrācijas jūtot, tās pat saistās ar dzimtas notikumiem. Vēlāk caur lielām manām bēdām nonācu pie apziņas, ka spēju dziedināt. Tas sapnis bija manī, kas atvērās tikai tad, kad to sasildīja ticības stari, ka tu to vari. Es to izjutu, tas nāca no Visuma un saplūda manī. Apguvu dziedināšanas mācības, nonākot līdz pašas dziedināšanai, tas bija tik dziļi dziedinoši. Manī ir atmodies, tas dziļais maigums, kuru sen nebiju jutusi. Tāds, ka tu līgojies kā ūdenszāle ūdenī ,sajūtot katru ūdens pilīti un straumīti, un saules siltumu no augšas, sajūta, ka esmu dzīvāka par dzīvu.


Tagad savu dziedniecisko spēku vadu caur ziediem pie cilvēkiem. 

Tās ir dziedinošas meditācijas, sajust sevi, savu dvēseli, garu, nokļūt dziedinošā veselumā, sajust enerģijas. Mani šodienas vārdi- Mīlestībā, Pieņemšanā, Pateicos un noliecos. Izgāju arī mācības-skaņu terapiju ar dziedinošajām bļodām. Dziedināšana palīdz atgriezties veselumā ar Tibetas skanošajām bļodām, tās spēlējot. Tieši ar ziediem un skaņu pieskārieniem ļoti dziļi atbrīvojam dvēseli un iegūstam veselumu. Pati esmu nonākusi pie brīnišķīgas atziņas, ka es varu būt... ,es pati. Vienkārši būt par sevi. Varu šo dziedinošo spēku nest tālāk, dāvāt to cilvēkiem, varu palīdzēt ikvienam, necenšoties kādu pārveidot, bet dziedināt.

Piedāvāju:  

·         Garīgā un fiziskā ķermeņa dziedināšanu ar Tibetas skanošajām bļodām;

·         Bionerģētiku - ķermeņa daļu harmonizēšanu, līdzsvarošanu ar Visuma enerģijām;

·         Auras balansēšanu;

·         Elpošanas tehnikas - enerģisko centru izelpināšanu un aktivizēšanu;

·         Dziedināšanu ar holodinamikas balsu dialogu caur vadīto jeb meditatīvo transu;

·         Dvēseles ieraudzīšanu un sadzirdēšanu caur ziediem un asoacitīvajām kārtīm.

Dzīvoju un strādāju Valmierā vai 

Kontakti:

Tel.:  26586085

e-pasts:   [email protected]

____________

Par Tibetas bļodām:

 Tibetas bļodām ir 7 metālu sakausējums, bļodas darinātas ar rokām speciālās dziedinošās skaņu frekvencēs un izmantojamas terapeitiski labsajūtas masāžās. Iestājas miers, līdzsvars, pašpārliecinātība. Izvelk no emocionālajām traumām un fiziskām traumām. Labsajūtas bļodas masāža uzlabo cilvēka enerģiju, nomierina prātu, atslābina, mazina bailes, notiek organisma atjaunošanās, ir relaksējoša. Skaņu terapijas iedarbība atslābina un atjauno ķermeni, palīdz atbrīvot uzmācīgās domas, atvieglo sāpes, palīdz atjaunoties pēc slimībām, veicina atveseļošanās procesu.  Attīra un novērš enerģētiskos blokus, atbrīvo no negatīvām emocijām un enerģijām. Veicina organisma pašatjaunošanos.  Attīra auru un enerģijas plūsmu čakrās vai enerģijas centrā. Uzlabo miega kvalitāti. Harmonizē visas organisma sistēmas, veicina jūtu un sajūtu apzinātību. Palīdz mazināt stresa radītos saasinājumus fiziskajā ķermenī. Palīdz iepazīt sevi.