ZIEDES, BALZAMI  AR TINKTŪRĀM, AUGU PULVERIEM, pēc individuālas konsultācijas, gatavoti konkrētas problēmas risināšanai

RIPULIŅŠ

Roku ādas, papēžu, elkoņu mīkstināšanai un dziedēšanai. Lieliski dziedina sasprēgājušu, sausu ādu (rokas, papēži, elkoņi).

Sastavā: bišu vasks, attiecīgi macarāti, ēteriskās eļļas, lanolīns.

Lietošana: Vakaros, pirms gulēt iešanas, sildot plaukstu siltumā, lēni iemasē roku, pēdu vai elkoņu ādā.

MELNĀS OGLES ZIEPĪTES (aktivētās ogles) gatavotas no dabīgām eļļām, macarātiem, šī sviesta, papildus attīroša iedarbībai pievienojot aktivētās ogles pulveri un dažādas ēteriskās eļļas.

Neiztrūkstoši tiek pievienota Neroli ēteriskā eļļa, kas sniedz ne tikai patīkami rūgtenu aromātu, bet arī sašaurina poras, mazina apsārtumu, kairinājumu. Bez tam, tā ir antidepresants, dabiski nomierinoša, tai pašā laikā darbojoties arī kā afrodiziaks.

Ziepīšu gatavošanā nav izmantota gatavā ziepju bāze, taču dekori ir no gatavās ziepju bāzes, iekrāsoti ar dažādām garšvielām, piemēram, dzelteno krāsu dod kurkuma

Dabīgā kosmētika

LŪPU BALZĀMS

Sastavā: bišu vasks, vīnogu kauliņu eļļa, kliņģerīšu eļļa, ēteriskās eļļas (tējaskoks, lavanda), kakao sviests, šī sviests, lanolīns, medus.

Maigi kopj. Neļauj lūpām kļūt sausām, sasprēgājušām. Palīdz pret herpēm.

HIDROLĀTI – augu dvēselītes izvilkums, kas efektīvi iedarbojas veselības uzlabošanā un skaistumkopšanā.

Hidrolāts ir augu produkts, ko iegūst destilējot augus. Destilēšanas procesā caur augiem plūst tvaiks, kurš paņem sev līdzi ēteriskās eļļas un citus auga ķīmiskos savienojumus, kas ir vieglāki nekā ūdens. Tvaikam kondensējoties rodas hidrolāts.

Tas nesatur alkoholu. Un konservantus, un neko citu, tikai auga būtību un destilētu ūdeni.

Hidrolātiem piemīt dziedinošs spēks – tie iedarbojas ne tikai fiziskajā līmenī, bet arī psihoemocionālajā un enerģētiskajā līmenī.

Hidrolāts ir unikāls savā vienkāršībā un spēkā, kas varētu tikt pielīdzināms homeopātijas principiem – jo smalkāk ir sadalīts auga spēks, jo dziļāk un spēcīgāk tas mijiedarbojas ar cilvēku.

DUŠAS ZEFĪRS “Mākonīts”

Sastāvā: hidrolāts, kokosriekstu eļļa, ēteriskās eļļas, putojošā viela, kas rūpnieciski iegūta no kastaņiem.

Maigs, viegli putojošs līdzeklis, ko lietot dušas želejas vietā. Tā struktūra līdzinās vismaigākajam krēmam.

Kopā ar ūdeni un vannas sūkli Zefīrs veido gaisīgas putas, kas maigi attīra ķermeni. Mazgāšanās laikā to uzklāj uz mitras ādas un viegli iemasē, tad noskalo ar ūdeni.