Skaņu terapija

Skaņa ir gaisa vibrāacija. Kā cilvēks vibrē, tā viņš dzīvo.....

Skaņa ievibrē gan tās radītāju, gan klausītāju - tā rodas dziedinošais efekts. Skaņu terapijai izmanto autentiskus, dabīgu materiālu instrumentus, kas bieži vien ir meistaara roku darbs, īpaši gatavoti un ieskandināti. Skaņu terapijā parasti nav muzikāli komponētas melodijas, te galvenais ir harmoniska skaņas vibrācija vai ritms, kas cilvēku ieved vēlamajā stāvoklī.

Reizēm skaņu terapijas instrumentus izmanto vadītā transa vai iekšējo ceļojumu pavadībai.

Dziedinošo skaņu radošie instrumenti ir ļoti daudzveidīgi - plašāk pazīstami ir gongi, vara dziedošās bļodas, kristāla skanošās bļodas, lietuskoki, bungas un šamaniskie bubeni, zvongi un hangi, ragi un flautas, marakasi un citi grabeklīši, okeāna un pērkona skaņu radītāji, kalimbas, koši zvani un vēja zvani, u.c.

Tibetas dziedinošo truku skaņu masāžas seansa laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem. Seansa laikā skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, kas sekmē organisma pašatveseļošanos un atbrīvošanos no stresa.

Arī dziedāšana ir dziedināšana - balss ir vienmēr klātesoša un, prasmīgi vadīta, tā kļūst par dziedināšanas instrumentu. Mantras, tautasdziesmas un reizēm arī mūziķa radītās dziesmas var dot dziedināšanu gan dvēselei, gan ķermenim to dziedātājiem un klausītājiem.

Skaņa, kas iedarbosies uz klientu, veidojas no instrumenta, meistara, vides un klienta enerģētiskā lauka apzinātas un intuitīvas sadarbības.

Skaņu terapiju piedāvā:

Gundega Kuciņa (vada sadziedāšanās reizes dvēseļu vienotībai, vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedinosājiem traukiem un citiem autenstiskiem instrumentiem)

Marija Sils (vara bļodas un citi autentiskie instrumenti bioenerģētikā un vadītajā transā)

Zaiga Širina (Tibetas dziedinošie trauki)