Dziedniecības metodes - 3 daļas

VADĪTĀJA – Marija Sils, dabas un gara dziedniece, sistēmiski šamanisko prakšu meistare, dziedniecības pasniedzēja un nodarbību vadītāja no Uguņiem. No jaunības studētas ezotēriskās mācības, senu zināšanu bāze apvienojumā ar tiešo energoinformatīvā lauka lasīšanu, mūsdienu jaunākajiem atklājumiem, reinkarnāciju pieredzi un dzimtas sistēmu pētījumiem.

1.DAĻA

PAMATA ZINĀŠANAS par dziedniecības iespējām, nozarēm, veidiem un daudzpusību. Piemērotas visiem, kas interesējas par fizisko un garīgo veselību un veselumu, par dziedniecību, par tās vēsturi un mūsdienu pielietojumu sev vai citiem cilvēkiem.

• Kas no senās dziedniecības ir gājis zudumā vai arī nav vairs lietojams mūsdienu cilvēkiem, bet ko ir vērts celt gaismā un atjaunot?
• Kas ir nācis kļāt iepriekšējā vai pat šajā gadsimtā – vai tā arī ir dziiedniecība?
• Arī par maģiju, šamanismu un tautas burvestībām….
• Parunāsim par to, kas ir dziednieks – misija, arods, aicinājums vai ikdienas prakse?

TEORĒTISKI UN PRAKTISKI – pēc katras lekcijas būs kāda prakse - meditācija, bioenerģētiski vingrinājumi, iekšējais ceļojums.

LEKCIJAS NOTIKS  klātienē. Būs teorētiskās daļas ieraksts un materiāli.

1.lekcija “DZIEDNIECĪBAS VĒSTURE UN TRADĪCIJAS.”

2.lekcija “MŪSDIENU, JAUNĀS DZIEDNIECĪBAS METODES.”

3.nodarbība "PASAULES MALĀS.... ŠAMANISKĀ DZIEDINĀŠANA"

4.nodarbība "MAĢIJA UN DZIEDINĀŠANA" (online versijā to var iegādāties atsevišķi, ŠEIT)


________________________________

2.DAĻA 

VEBINĀRI, KAS ATTĪSTA DZIEDNIECISKĀS SPĒJAS, piemēroti tiem, kas interesējas par šādām lietām un kam ir pamata zināšanas par smalko plānu.

2 no šiem vebināriem ietverti Jaunā laika dziedniecības kursa obligātajā programmā, bez tiem nevar piedalīties klātienes dziedniecības metožu nodarbībās pie Marijas. Tie ir:

* AUGSTĀKO SPĒKU KANĀLS - teorija par augstāko pasauļu spēkiem un palīdzošajām būtnēm un  praktiski vingrinājumi

* BIOENERĢĒTIKA UN MEDITĀCIJA - teorija par to, kā darbojas šīs metodes un praktiski vingrinājumi

* DZIEDNIEKA ĒTIKA  un prakses veidošana

Vēl paredzēti šādi vebināri:

* DOMA UN IZTĒLE - kā darbojas domu spēks, kas notiek smadzenēs, kādi ir domāšanas veidi un kā iedarbināt iztēli

* DZIEDNIECISKĀ PSIHOSOMATIKA - ķermeņa simptomu saistība ar emocijām, domām un dzīves pieredzi

* LAUKA LASĪŠANA - darbs ar vizualizācijām un iekšējiem domtēliem, un ar pasaules dotajām zīmēm

* LŪGŠANA UN VĀRDOŠANA - kā izmantot skaņas rezonansi, lai iedarbinātu Lauku un palaist nodomu pasaulē

* ONLAIN METODES - dažādas īsas bioenerģētiskas un meditatīvas metodes, kā strādāt ar sevi un klientu onlain vidē


Tad vēl 2 klātienes dienas dabā, mežā, augustā. Te aicināti tie, kas dziedniecisko vai šamanisko prakšu nometnēs apguvuši maņu atvēršanu un rezonanses metodi.

"DABAS SPĒKI UN BŪTNES" - iesim dabā just, redzēt, dzirdēt tos, kas ar mums runā caur dažādām dabas vietām. Būsim pie jūras, mežā, purvā, aizaugušā pļavā... Daba ir bezgalīgi dāsna dziednieka vajadzībām, tajā var atrast visu, kas nepieciešams - palīdzošus Garus, dziedinošus augus, skaņas un smaržas, kustības un iedvesmu.  Brauksim arī uz kādu Latvijas spēka vietu (šovasar plānā brauciens uz Pokaiņiem), lai sajustu īpašās vietas garu klātbūtni un māc'tos ar tiem apzināti kontaktēties.

________________________________ 

3.DAĻA

SPECIALIZĒTAS ZINĀŠANAS UN PRASMES. Šī daļa pieejama tikai Jaunā laika dziedniecības kursa studentiem, kas nokārtojuši 1.mācību perioda obligātās prasības. 

Nodarbības klātienē, Tukumā. Ierakstīsim tikai audio tiem, kas BIJA nodarbībā.

Šīs metodes domātas tiem, kas vēlas padziļināti darboties ar sava veseluma atjaunošanu un iemācīties dziedināt arī citus. Metodes ir iedarbīgas, bet reizē pietiekami drošas. Kursa ietvaros katrā no tām ir tikai ievads, izmēģinājums un pamata teorija, bet tas ļauj sākt praktizēt un attīstīt šo virzienu tālāk, ja tas uzrunā. Tālāka praktizēšana iespējama, organizējoties mazās grupās pie Marijas vai konsultējoties individuāli,  un praktizējot savā starpā - šeit galvenais ir prakse, ne teorija.

Būs šādas metodes: HOLODINAMIKA, AURAS BALANSĒŠANA, BALSU DIALOGI, MEDITATĪVAIS TRANSS, LAUKA (sistēmiskā) DZIEDINĀŠANA, DVĒSELES DAĻU KĀRTOŠANA, DZIEDINOŠIE RITUĀLI, SADARBĪBA AR DABAS BŪTNĒM, u.c. BIOENERĢĒTISKAS METODES.VAIRĀK INFO un pa tel.: 29393605, 22845601, e-pasts: [email protected]

Esi gaidīts!