Dabas aptieka

1.DAĻA

Nodarbība par dabas dziedniecisko produktu gatavošanu.

Šajā tikšanās reizē iepazīsiet - kādi dabīgie konservanti sastopami pie mums dabā , kā sejas krēmu no trekna, smaga, ādu pasargājoša uzburt līdz vieglam, gaisīgam, labas kosmētikas kvalitātei atbilstošam. Uzzināsiet gan par krēma sastāvdaļām un to īpašībām, gan kā vienkārši pagatavot dažādām kaitēm dažādas ziedes, uzlējumus, eļļas, eliksīrus...

Varēsiet izsmaržot, pataustīt un pagaršot dažādas dabas dziedniecisko produktu izejvielas, jo visam, ko liekam uz ādas, jābūt arī lietojamam iekšķīgi!

Nodarbību vadīs Lilija Berzina, kurai ir milzīgs zināšanu pūrs par cilvēka ķermeņa sakārtošanu un dabisko ārstniecības līdzekļu gatavošanu.

Lilija ir sieviete, kurai ir interesanti BŪT veselai, laimīgai, justies kā dabas karalienei un kalpot Zemei un Visumam, gūstot no tā gandarījumu. Liekot kopā ezotēriku un anatomiju, fizioterapiju, kinezialoģiju, visdažādākos masāžu veidus, pielietojot fitoterapiju, vēl atceroties kādreiz studēto farmāciju, Lilija strādā ar cilvēka ķermeni un gatavo no dabas veltēm gan ziedes, gan eliksīrus, gan sīrupus, gan krēmus.

Var arī iegādāties gatavus Lilijas krēmus, pilienus un esences.

Uz šo nodarbību gaidīti visi interesenti.

___________________________________________

2.DAĻA

VEBINĀRS par tēmu "AUGU SAGATAVOŠANA, GLABĀŠANA, LIETOŠANA" notiks onlain vidē, to vadīs Marija Sils.

Uz šo vebināru aicinām arī citus interesentus par augu sagatavošanu.

Tuvākā nodarbība plānota 6.aprīlī.

Papildus informācijai – tel. 29393605, 22845601, epasts: [email protected]

Esi gaidīts!