Marija Sils

Dzīvo un strādā Uguņos, Talsu novadā. Reizi mēnesī pieņem Rīgā, reizēm arī Tukumā un Kuldīgā - gan individuāli, gan ar grupām.

Darbojas arī onlain vidē - vada sistēmiskās grupas (latviešu un krievu valodās), vebinārus un individuālas konsultācijas.

Praktizē šādas metodes:  Bioenerģētika, Garīgā dziedināšana, Auras balansēšana, Vadītais transs, Sistēmiskais darbs, šamaniskās prakses dabā un telpās, Iekšējie ceļojumi, Elpošanas metodes, Fraktāļzīmēšanu un citus mākslas terapiju elementus, Skaņu terapijasDabas dziedniecība.

Konsultāciju cenas skaties šeit. 

Izgatavo zāļu tējas, augu malumus, kvēpeklīšus un pirtsslotas.

Vada un organizē kursus dziedniecībā un sistemiskajās praksēs. 

Regulāri publicē rakstus žurnālā "Spīgana" un interneta vidē, un agrāk,  no 2010.gada izdevumos  “Ezotēriskā gadagrāmata”, "Dzīvesziņas gadagrāmata", “Mistērija” un “Taka”. Tematiskā žurnāla "Katram savs dārzs", "Labsajūtas dārzs" autore un "Augu maģija" līdzautore. Par dārzu labiekārtošanu kopš 2007.gada publikācijas žurnālos "Mazdārziņš", "Dārzs un Drava" un citur.

Par sevi: Esmu dabas dziedniecības un sistēmisko sakārtojumu meistare, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste,cilvēks ar šamaņa būtību. 

Dzīvoju atbilstoši dabas ritmiem un savas dvēseles ceļam, kas reizēm mani no meža izved pie cilvēkiem. Mana specialitāte ir augu un cilvēku smalkās pasaules spēku kārtošana. Mana pārliecība – redzamā pasaule ir neredzamās pasaules atspulgs, tādēļ, palīdzot cilvēkiem un pasaulei, es darbojos nevis fiziskā, bet energoinformatīvā laukā. Jau kopš bērnības brīvi komunicēju ar augiem un akmeņiem, kā arī ceļoju  iepriekšējās dzīvēs un citos dvēseles plānos. Esmu šamanis kopš dzimšanas, man tuvas šim pasaules skatījumam atbilstošās prakses. Pašlaik savas zināšanas rakstiski un mutiski dodu tālāk topošajiem dziedniekiem un citiem interesentiem, kā arī palīdzu cilvēkiem atrast savu veselumu. Veselums ir ne tikai veselība, bet arī sakārtota enerģētiskā pasaule, savākta vienkopus izkaisītā uzmanība un dvēseles daļas, izlīdzinātas attiecības dzimtā, izlīgts ar pagātni, ar pasauli, un atrasts kontakts ar savas dvēseles augstāko būtību.

Mana pamatprakse pašlaik ir sistēmiski šamaniskās metodes, kas balstās sistēmfenomenoloģijas teorijā un praksē. Šīs metodes strādā ar cilvēka smalko plānu un tiem lielajiem kanāliem, energoinformatīvajām sistēmām, kas mūs veido - ar dzimtas un dvēseles kanālu. Šamaniskais skatījums papildus atver lauku dabas spēkiem, stihijām un pasaules enerģijām, tā radot plašāku un daudzveidīgāku darba lauku. Sistēmiskā pieeja ir pielietojama gan veselības, gan attiecību, gan materiālu, ģeogrāfisku un garīgu jautājumu risināšanā.

Ikdienā gatavoju arī zāļu tējas no savā apkārtnē augošajiem un dārzā ieaudzētajiem augiem. Augi ir ne tikai fiziski un enerģētiski aktīvas, bet arī saprātīgas būtnes. Tie dzīvo savu dzīvi, mēs – savu, un reizēm mēs cits citam palīdzam dzīvot. Zināšanas par dzīvēm būtnēm ir vienmēr mainīgas, tāpat kā dzīvības plūsma, tādēļ es nepaļaujos uz fiksētām zināšanām, bet gan uz savām sajūtām un tiešo informāciju. Tālāk lasi te.

Kontakti :  tel. +371 29393605 (lv, ru)

e-pasts: [email protected]

Personīgā mājaslapa: zemesvejs.lv

Facebook lapa un profils ātrai saziņai

Par Marijas tuvākā laika pasākumiem lasi te: Aktualitātes

Materiāli šajā lapā:

"No kā sākas ne-veselība"