Ķermeņa atjaunošana elpojot

“BODY-RESTART” veselības nodarbību cikls, vadītājs AIGARS MOZULIS –

masāžas un elpošanas meistars, garīgā ceļa gājējs, ķermeņa ģeometrijas speciālists.

SAVĀ UNIKĀLAJĀ METODĒ Aigars sniedz pieredzē balstītas zināšanas par pareizu elpošanu un domāšanu, par prasmīgu to pielietojumu dzīvē. Tā veidota, ilgākā laikā periodā darbojoties ar cilvēkiem, ņemot vērā senas zināšanas un pielāgojot tās mūsdienu vajadzībām.

ŠODIENAS SABIEDRĪBĀ ESAM AIZMIRSUŠI par to, kas mēs esam. Cilvēku dzīvē nepārtraukti notiek pārprogrammēšana, kas mūs aizvirza arvien tālāk no spējas sevi pieņemt un mīlēt tādus, kādus radījusi daba. Kad mūsu „dators” no programmu pārpilnības sāk „uzkārties”, jāmeklē atpakaļceļš pie sevis. Ģeniālais ir viss vienkāršais. Elpošana ir tas, ko mēs darām ikdienā. Sabalansējot domu un elpošanu, caur sajūtām dodamies atpakaļ pie sevis.

RETI KURŠ IKDIENĀ PAREIZI ELPO un prot atslābināties, bet elpošana viennozīmīgi dara brīnumus – sākot vingrināties, sakārtojas orgānu darbība, harmonizējas nervu sistēma, uzlabojas vēdera izeja un kuņģa darbība, atjaunojas smadzeņu aktivitāte. Vingrinājumi nostiprina nervu sistēmu (īpaši efektīvi tie ir neirožu un veģetatīvās distonijas gadījumā) un uzlabo miegu.

LABA ELPOŠANA UN PRASME ATSLĀBINĀTIES gādā par dzīvības enerģijas riņķošanu ķermenī. Apzināti virzot elpu caur ķermeni, attīrās visi enerģētiskie centri. Nodarbībās tiek radīti piemēroti apstākļi, ērta vide, kur nodarbības dalībnieki aktivizē patīkamas sajūtas, ļauj prātam atpūsties.

1. nodarbība “ĶERMENI ATJAUNOJOŠAS ELPOŠANAS METODES”
2. nodarbība “ENERĢĒTISKĀ ĶERMEŅA UN POLARITĀŠU BALANSĒSANA”
NODARBĪBAS IR SAVSTARPĒJI SAISTĪTAS.

Apmeklējot šīs nodarbības, zaudēt var vienīgi sava prāta konstrukcijas un nemieru, toties iegūt - prasmi kontrolēt sevi, savas emocijas, kas kopumā uzlabo katra dalībnieka dzīves kvalitāti.

Papildus informācijai – tel. 29393605, 22845601, epasts: [email protected]

Esi gaidīts!