Lāsma Engere

Pļavas un mežs ir mana svētnīca, kur atgūt līdzsvaru, mieru, harmonizēt sevi un gūt spēkus. Jau no bērnības kopā ar vecmāmiņu tika iepazīti augi, to spēks un enerģija.

Patīk būt kopā ar Pļavas un Meža Gariem, Augiem, Akmeņiem, kā arī ceļot  iepriekšējās dzīvēs un citos dvēseles plānos.

Mans moto: Tu pats vari sevi atveseļot veicot vienkāršas dziedināšanas metodes, izmantojot sev tuvā apkārtnē esošo augu spēku un enerģiju, pakāpeniski mainot savu domāšanu un attieksmes pret cilvēkiem un lietām.

Dziedinu ar bioenerģētiku, su-džok punktu metodi un vadītā transa balsu dialogu metodi.

Pielietoju arī augu enerģijas spēku  -  pašgatavotus hidrolātus, augu pulverus, tinktūras, macarātus, zāļu tējas, ziedes un ēteriskās eļļas

Izgatavo ziepītes un ķermeņa kosmētiku ar augiem un dabiskajām ēteriskajām eļļām.

Kontakti saziņai:

e-pasts: [email protected]

telefons: +371 29299595

Dzīvoju un strādāju Valkā

Darbojos tur kur aicina, arī onlain vidē

Balsu dialogi - Vadītais transs vai meditatīvais transs, pēc nepieciešamības ar ielūkošanos arī iepriekšējo dzīvju pieredzēs.

Balsu dialogi ir efektīva metode dažādu veselības un attiecību problēmu risināšanā, bet rezultātu ātrums ir atkarīgs no dažādiem apstākļiem.

Vadītā procesā klients izdzīvo notikumu, atceras tā laikā iegūtās ķermeniskās sajūtas un emocijas, kas radījušas noteiktu simptomu un atbrīvojas no tā.

Balsu dialogu varianti ir daudz un dažādi – piemēram sarunas ar ķermeņa daļu, orgānu, sarunāšanās ar Dvēseles daļām, programmējošā notikuma atrašana utml.

Ne vienmēr ir iespējams atrast programmējošo notikumu šīs zemes iemiesojuma ietvaros, tādos gadījumos ir iespējams ielūkoties arī Dvēseles iepriekšējā zemes dzīves pieredzēs, lai atrastu programmējošo notikumu un tas tiktu dziedināts.

Bioenerģētika - ķermeņa daļu harmonizēšana, līdzsvarošana ar Visuma enerģijām, enerģētisko centru izelpināšana, aktivizēšana.

Sudžok terapija ar attiecīgo projekcijas punktu sildīšanu ar moksām un sēkliņu uzlikšana. Sudžok metodes paņēmienus kombinēju ar bioenerģētiskām metodēm, panākot efektīvāku rezultātu, gan atbrīvojoties no sāpēm, gan uzlabojot enerģijas plūsmas.

Su-džok metode ir vienkārša un ļoti efektīva. Iedarbojoties uz attiecīgajiem organisma projekciju punktiem plaukstās vai pēdās ar siltumu, aukstumu, masāžu, iespējams reflektori ietekmēt visu organismu. Punktu stimulēšanai var tikt izmatoti dažādi speciāli darbarīki, piemēram, diagnostikas zondes,  masāžas gredzeni, metāliskās zvaigznītes, moksas, sēklas, magnēti un paša klienta bioenerģija.

Zinot orgānu un ķermeņa daļu atbilstības shēmas, jebkurš cilvēks var atrast savā plaukstā punktu, kas atbilst slimajai, sāpīgajai vietai ķermenī, un uz to iedarboties. Metode ir piemērota lietošanai mājas apstākļos, un tā neprasa lielas zināšanas un iemaņas. Daudzi cilvēki, apgūstot Su-džok, uz visiem laikiem atsakās no medikamentiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.