Skanošās bļodas un dziedinošā balss

Divas Ingas Graumanes meistarklases

1. Tibetas skanošās bļodas un to izmantošana dziedināšanā - 5 akad.st.


Praktiska skaņu terapijas nodarbība.

Dziedošie jeb dziedinošie trauki ir sena, no Tibetas nākusi skaņu terapijas metode, kas attīstījusies līdz mūsdienām. Tajā izmanto speciālu vara un citu metālu sakausējumu traukus, radot tos ar meistaru rokām speciālās, dziedinošās skaņu frekvencēs. Skaņas vibrācija, saskaroties ar cilvēka ķermeni un ievibrējot auru, rada vai atjauno cilvēkā līdzsvaru un iedarbina organisma pašatveseļošanās procesus.
Dziedošo bļodu skanējums ļoti labi relaksē, uzlabo smadzeņu darbību un nostiprina nervu sistēmu, kā arī veicina šūnu atjaunošanos. Enerģētiskajā laukā šīs vibrācijas kliedē sabloķējumus un iekustina dabisku, veselīgu enerģiju plūdumu. Garīgajā plānā trauku dzidrā skaņa attīra domas un pievērš cilvēka uzmanību tam, kas stāv pāri ikdienišķajam prātam. Skaņu bļodu seanss jeb skaņu masāža ieved cilvēku meditatīvā stāvoklī un iedarbina lēnos, atveseļojošos smadzeņu viļņus.
Nodarbībā varēs iemācīties gan skandināt bļodu cilvēka aurā, gan pareizi likt to uz ķermeņa, lai procesa baudītājam no tā būtu maksimāls efekts.

2. Balss  kā dziedināšanas instruments -  4 akad.st.

Balss ir vienmēr ar mums, tā vibrē mūsos un ievibrē pasauli mums apkārt, lai kādas skaņas mēs izdotu. Un mūsu izvēle ir - radīt vai ārdīt, skanēt vai dzist,  dziedināt sevi un tos, kas apkārt vai būt klusumā un ļaut tam dziedināt dvēseli... jo arī klusums ir skaņa.

Lai piedalītos balss nodarbībā, nekāda dziedāšanas prasme NAV nepieciešama.

Inga Graumane - Skaņu terapeite, diriģente, mūzikas pasniedzēja.  Strādā ar Tibetas dziedinošajām bļodām un citiem instrumentiem, ko māca arī šajā kursā.  Inga darbojas kopā ar vīru Andri Graumani, vada gongu skaņu peldes, šamanisko bungu darbnīcas un pārvalda visdažādākos autentiskos instrumentus. Viens no svarīgākajiem dziednieka instrumentiem ir balss, tādēļ tik svarīgi prast to atvērt un vadīt.

Nodarbības ir atvērtas visiem interesentiem, iespējams arī turpinājums.

Papildus informācijai – tel. 29393605, 22845601,  epasts: [email protected]

Esi gaidīts!