Sarmīte Mikaločus Par sevi: Jau kopš bērnības esmu saistīta ar dabu,patika vērot pļavās augošos augus,sajust to smaržu un enerģiju. Tika ievākti augi tējām. Man vienmēr ir bijusi interese par dziedniecību.  Esmu atvērta sarunām un pozitīva pret cilvēkiem. Protu uzklausīt dažādus cilvēkus un sniegt viņiem atbalstu. Vēl aizvien turpinu pilnveidoties un mācīties ko jaunu,lai iegūtu arvien vairāk zināšanu. Dzīves laikā papildus dabas dziedniecībai esmu apguvusi masāžas un Jauno laika dziedniecību.  Manas rokas ir instruments, kas dara to, kas katram cilvēkam ir nepieciešams. Dziedināšana nāk no augstākiem spēkiem caur manām rokām. Palīdzu cilvēkiem ar smaidu un mīlestību.


Piedāvāju:

Ø  Bioenerģētisko dziedināšanu .

Ø  Masāžas. Dziednieciskā masāža darbojas-fiziskajā,emocionālajā un enerģētiskajā līmenī.  Šajā procesā cilvēks atgūst līdzsvaru un harmoniju,  ķermenis kļūst relaksēts un spēj labi atjaunot spēkus.

Ø  Dziedināšana caur balss dialogu,holodinamiku vai meditācijas metodēm.

Pielietoju augu enerģijas spēku. Strādāju ar pašgatavotām eļļām, ziedēm, augu pulveriem, kvēpeklīšiem, pirts skrubjiem. Gatavoju sev un citiem dažādus dabas produktus pēc tradicionālām tautas metodēm.

TĪTAS VASKA SVECES  

·         Sev, savai mājai, un dāvināšanai! 

ZIEDES

·         Pelašķu ziede - pret dažādiem iekaisumiem un ādas problēmām. Enerģētiski sarrgājoša. (Sasāvs - kokosriekstu eļļa,vīnogu kauliņu eļļa,bišu vasks,kaltēti pelašķu ziedi). 

·         Asinszāles ziede - pēdām, asinsritei un labam garastāvoklim. Mīkstina saplaisājušu papēžu ādu. (Asinszāles ziedi un kāti,kokosriekstu eļļa,vīnogu kauliņu eļļa,bišu vasks).

·         Vībotnes ziede - pret sāpēm un sasitumiem. (Vībotnes laksti, dažādas eļļas, bišu vasks)

AUGU MAISĪJUMI

·         Augu maisījums zarnu trakta attīrīšanai. Ieeicams lietot pavasara un rudens ķermeņa attīrīšanas kūrēs kā pretparazītu līdzekli. (Vērmele,krustnagliņa,biškrēsliņš).

KASTAŅA SKRUBIS PIRTIJ

·         Sastāvs - malti,žāvēti kastaņi. Skrubējot, āda kļūst maiga un zīdaina,palīdz stiprināt vēnas.

AUGU KVĒPEKLĪŠI 

·         Tīti un vīti no pļavu un mežu zālītēm, telpu un cilvēka auras attīrīšanai un spēcināšanai. Degot, kvēpeklīši dūms strauji izdala augu enerģiju un avāc no gaisa visu lieko.

------------

Dzīvoju un strādāju Kuldīgas nov. Turlavā, darbojos arī attālināti

Kontakti:

Tel.: 25956878

e-pasts: [email protected]


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.