Iekšējie ceļojumi

Meditatīvi procesi vadītā transa stāvoklī ar noteiktu mērķi un struktūru. 

Šīs metodes izcelsme ir šamaniskās prakses, taču bieži vien to izmanto arī citās dziedināšanas tradīcijās. Iekšējos ceļojumos ceļotājs (parasti tas ir dziednieka klients) nonāk ciešā kontaktā ar savu zemapziņu, ar šīs dzīves vai dvēseles iepriekšejo dzīvju atmiņām, ar garīgiem pavadoņiem un skolotājiem vai citām smalkās pasaules būtnēm un struktīrām. Ceļojuma mērķis tiek izvēlēts iepriekš. Ceļotājam ir pavadonis - šamanis vai dziednieks, kas ieved ceļotāju atbilstošā traansa stāvoklī, tam izmantojot skaņu ritmu, speciālu elpošanu, kvēpināmos augus, vizuālos tēlus, u.c.

Iekšējos ceļojumos cilvēks var iedarbināt pašdziedināšanās mehānismus, var atbrīvoties no nevajadzīgām domām vai prāta programmām, rast atbildes uz personīgiem jautājumiem un gūt pieredzi pašattīstībai. No meditācijām iekšējie ceļojumi atšķiras ar lielāku piesaisti realitātei un ķermenim, tiem ir paliekošs efekts un turpinājums dzīvē.

Laika līniju dziedināšanas (TLHL) metode ir jauna terapijas metode, Jaunā laikmeta instruments. Metodes autors ir Sal Rakeli, amerikāņu čeneleris, dziednieks, gaišreģis, komponists un vairāku grāmatu autors. Laika līniju dziedināšanas metodi var pielietot, lai dziedinātu dažādas pagātnes traumas, kas ietekmē tavu dzīvi šobrīd. Var dziedināt gan apzinātās traumas, notikumus, kurus atceries, gan arī notikumus, kurus neatceries, kuri paslēpti tavā zemapziņā. Iespējams dziedināt fizisko slimību cēloņus, ietverot arī ģenētiskās slimības, izsekojot dzimtas līnijas, atrodot pirmcēloni. Var sakārtot attiecības ar cilvēkiem, kuras neizdodas līdzsvarot sadzīviskā līmenī. Iespējams atbrīvoties no fobijām, dažādu baiļu programmām un var atrast cēloņus un risināt dažādus dzīves situāciju samezglojumus.

Iekšējos ceļojumos jūs var pavadīt:

Marija Sils (dažādi iekšējie ceļojumi)

Gundega Kuciņa (šamaniskie ceļojumi)

Melita Januša-Rauba (reinkarnacioloģija)

Zaiga Sirina (laika līniju dziedināšana)