Laimnesis Šteins

Piedāvātā Bioenerģētiku - dziedināšanu ar Visuma,  Dieva, jeb Jaunā laika kanālu enerģijām.

Strādā gan klātienē Latvijā, gan attālināti, iepriekš saskaņojot seansa laikus - dziedināšanas kvalitāte no t''a nemainās, jo Visums ir klātesošs vienmēr un visur.

Laimnesis izgatavo arī vara dziedniecības lietas.

Par sevi: Ar dziedināšanu nodarbojos jau vairākus gadu desmitus, sāku ar radiniekiem un pazīstamiem cilvēkiem. Jau jaunības laikā sajutu rokās enerģiju, domāju ka tāda ir visiem.   Cilvēki kas redz enerģijas krāsas, teica, ka man no augšas nāk zilgans stars un no manām rokām uz pacientu aiziet zeltaini stari. Strādājot man nav jāpieskaras pacientam, jo enerģija plūst no rokām - pacients jūt siltumu, mieru, arī vājas strāvas kņudoņu. Izjūtas var būt dažādas, to nosaka Visums un katra cilvēka uztvre.

Padomju valdīšanas laikā bija tas jādara slepeni, jo citādi varēja nokļūt psihiatriskajā slimnīcā. Tad visiem bija jābūt standarta cilvēkiem, nedrīkstēja būt savādāk domājošs. Es arī nezināju un nevarēju izskaidrot kas man par enerģiju. Draugi un paziņas mani brīdināja, ka jārīkojas uzmanīgi dziedinot, jo varu piesaistīt sev pacientu slimības. Drošāk jau sāku nodarboties 1990. gadā.

Vēlāk manās rokās nokļuva grāmata "Rekonekcija" - to es izlasīju vienā elpas vilcienā. Tur Dr. Eriks Perls raksta par "rekonektīvo" enerģiju - tā ir enerģija kas nāk no Dieva vai Visuma, kā nu kurš to vēlas dēvēt. Biju pārsteigts, ka man ir tā pati enerģija. Tagad es varēju droši strādāt, jo zināju - viss notiek pēc augstāko spēku gribas. Man ir dota spēcīga enerģija, kas nāk no visuma un iet caur manām rokām.

Strādāju arī attālināti, jo enerģijas plūsmai attālumi neeksistē. Pacients var atrasties daudzu kilometru attālumā vai citā valstī un iedarbība ir momentāna. Vēlams gan pirmo reizi satikties klātienē, parunāties un novadīt pirmo seansu, pēc tam varam strādāt arī attālināti.

Laimneša metodes būtība:

Es lūdzu pacientu apgulties, aizvērt acis, justies brīvi, atslābināties un nekoncentrēties uz kaiti, jo strādā Visums un Visums visu dara caur manām rokām. Dažreiz pacients seansa laikā aizmieg un es viņu nemodinu, jo process turpinās miegā.  Pēc manas darbības cilvēkiem liekas, ka noņemts kas smags un tumšs. Pacients jūt mieru atslābumu, liekas, ka diena gaišāka un vakaros labi nāk miegs - tiek noņemti enerģijas sablīvējumi un bloki. Pamazām dziedinās arī fiziskais ķermenis. Organisms harmonizējas, sāk atjaunoties un atveseļoties.

Par Laimneša dziedināšanu vienmēr ir bijušas labas atsasuksmes!

Kontakti :  tel. +371 29197752

e-pasts:  [email protected]


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.