Ailenda Domanska

Piedāvā: dažādas vienkāršas elpošanas tehnikas, neirografiku, bioenerģētiku, čakru balansēšanu ar kristāliem, praktizēju Skandināvu rūnas, ar to palīdzību nosaku veselības stāvokļa diagnostiku, arī sīkus ikdienas rituālus. 

Darbojas ar ēteriskajām eļļām un gatavo dažāda veida ķermeņa kopšanas produktus.

Darbojos onlain (zoom) vai arī klātienē (Latvijā - Valkā un Nīderlandē)

Par sevi: Ar dziedniecību sāku nodarboties sevis atveseļošanas nolūkos, jo sapratu, ka mūsdienu medicīna ne vienmēr ir ieinteresēta redzēt veselu cilvēku. Man apnika būt par farmaceitu firmu sponsorētāju, tādēļ pievēros netradicionālajai dziedniecībai un biju ļoti patīkami pārsteigta, ka ļoti daudzas veselības problēmas mēs varam sakārtot paši.

Līdz šim daba mani uzrunāja caur kameru, fotografējot augus, ainavas. Es varēju stundām ilgi sēdēt pļavā un fotografēt ārstniecības augus, pļavas ziedus, kokus, krūmus, mākoņus. Tagad man vairs nav vēlēšanās lūkoties uz augiem caur kameras objektīvu, es vēlos tos sataustīt, pasmaržot un izbaudīt to enerģētiku. Ir tik patīkam sajust katra auga enerģiju un izjust kā tā ar mani rezonē, ko tā man stāsta, kādas emocijas izsauc.

Bērnībā un visu mūžu man bija alerģija pret vasaru, sākoties pirmajām pienenēm ziedēt, es sāku šķaudīt, puņķoties un kasīt acis, tās man bija mokas ilgus gadus. Varbūt arī tādēļ iekšēji vēloties būt kopā ar dabu es ņēmu kameru un fotografēju, baidoties paostīt, pieskārties ziediem. Šobrīd mana alerģija ir pazudusi bez pēdām. Esmu atguvusi savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju.

Es uzskatu, ka esmu parasts cilvēks, kurš ir iemācījies saplūst ar dabu, tās ritmiem, izjust sevi un būt saskaņā. Tādēļ vēlos dalīties ar savām zināšanām, lai ik viens varētu justies vesels un harmonisks.

Kontakti:

e-pasts: [email protected]

Tel.: +316 14955026 (Nīderlabde)

+371 28765288  (Latvija)


Neirografika

Esmu sertificēta Neirografikas speciāliste un manā pavadībā ir iespējams izzīmēt jebkādus risināmos jautājumus, vai tie būtu ar veselību saistīti vai arī ar citām dzīves sfērām. Neirografika kā tāda ir neironu grafisks attēlojums uz lapas.

Manā pavadībā ir iespēja izzīmēt algoritmus kā “Ierobežojumu noņemšana”, “Nodoma atklāšana”, “ T.R.U.E. modeli”, “S.C.O.R.E. modeli”, “Neirokoku”, “Dzīves kvalitātes” 3 veida modeļus u.c. Sākumā, konsultācijā ar klientu mēs aprunājamies un es piemeklēju viņam  visatbilstošāko modeli.


Elpošanas tehnikas

 Kā mēs elpojam ikdienā? Ir 3 elpošanas veidi:

- Ar vēdreru (diafragmālā elpošana), uz ieelpu vēders piepūšas un uz izelpu ievelkas;

- Ar krūškurvi  (ikdienas elpošana),ieelpojot krūškurvis palielinās un izelpojot, sašaurinās;

- Ar pleciem (ar atslēgkaulu), tas ir pie fiziskas slodzes, kad pleci ceļas augšā un lejā.

Attēlā ir redzams cik daudz gaisa mēs ieelpojam, ja elpojam tikai un vienīgi ar krūškurvi.

Piedāvāju dažas elpošanas tehnikas ar kuru palīdzību ir iespējams sakārtot veselību. Lai organisms saņemtu pietiekošā daudzumā skābekli, ir apzināti jāveic elpošanas prakses. Sākot darbu ar klientu, pati galvenā ko piedāvāju ir pilnā elpošanas tehnika, kuru es iesaku apgūt ikvienam. Tā ir ļoti veselīga, praktizējot tikai šo metodi ir iespējams atbrīvoties no bezmiega, nervozitātes. Ļoti labi palīdz klientiem, kuriem ir panikas lēkmes.