Su-džok terapija

Ķermeņa un enerģētikas dziedināšanas metode ar attiecīgo projekcijas punktu sildīšanu ar moksām un sēkliņu uzlikšana. Sudžok metodes paņēmienus kombinēju ar bioenerģētiskām metodēm, panākot efektīvāku rezultātu, gan atbrīvojoties no sāpēm, gan uzlabojot enerģijas plūsmas. 

Su-džok metode ir vienkārša un ļoti efektīva. Iedarbojoties uz attiecīgajiem organisma projekciju punktiem plaukstās vai pēdās ar siltumu, aukstumu, masāžu, iespējams reflektori ietekmēt visu organismu. Punktu stimulēšanai var tikt izmatoti dažādi speciāli darbarīki, piemēram, diagnostikas zondes,  masāžas gredzeni, metāliskās zvaigznītes, moksas, sēklas, magnēti un paša klienta bioenerģija.

Zinot orgānu un ķermeņa daļu atbilstības shēmas, jebkurš cilvēks var atrast savā plaukstā punktu, kas atbilst slimajai, sāpīgajai vietai ķermenī, un uz to iedarboties. Metode ir piemērota lietošanai mājas apstākļos, un tā neprasa lielas zināšanas un iemaņas. Daudzi cilvēki, apgūstot Su-džok, uz visiem laikiem atsakās no medikamentiem.

Šo metodi varat izbaudīt pie Lāsmas Engeres