Kaspars Vītols

Esmu praktiskas dabas cilvēks, ikdienā darbojos tehniskā un biznesa jomā. Paralēli tam aizvien vairāk interesējos par cilvēka attīstību un veselību, un šajā ceļā esmu apguvis dažādas dziedniecības un sistēmiskā darba metodes. Esmu fitnesa entuziasts, kurš meklē un atrod acīm neredzamo un prātam neaptveramo. 

Mana dzīves devīze - Veselā miesā vesels gars, jeb veselam garam vesela miesa. 

Uzskatu, ka dzīves balansu var iegūt, ja katru situāciju vai notikumu uztver fiziskā pasaulē, sajūt enerģētiskā pasaulē,  to visu spēj pieņemt ar prātu, un apzināties - ko var mainīt, ar ko jāmācās sadzīvot, no kā atbrīvoties.

Bioenerģētikas treniņi ir piemēroti ikvienam, kas ikdienā saskaras ar spriedzi, ar dažādu cilvēku negācijām, vai kas vēlas attīstīt smalkā plāna jušanu, prasmi vadīt enerģijas un spēju apzināties savu tuvāko dzīves lauku.Mans piedāvājums: 

* Vadu enerģētisko vingrošanu dažādos pasākumos cilvēkiem, kas grib sevi labāk sajust, labāk apzināties, un iekustināt savu enerģiju plūsmu.

* Vadu bioenerģētikas nodarbības onlain  vidē. Jums būs ērti piedalīties 8 45 minūšu bioenerģētikas nodarbībās katram savā vidē, tiešsaistē vai ierakstā.

Tuvākās bioenerģētikas nodarbības meklē šeit

Kontakti:

Tel.:  29 250 187

e-pasts:  [email protected]


Attēlos - skrējienā ar savu četrkājaino draugu un vadot enerģētisko vingrošanu sistēmisko sakārtojumu nometnē.