Ineta Šenvalde 

Par mani:

Jau no agras bērnības mani ir interesējušas ar fiziskām maņām neredzamas lietas.
Patika vērot un būt vienotai ar dabas ritmiem. Iespēju robežās sagaidu un pavadu sauli. Priekš manis tas ir visharmoniskākais dienas sākums un noslēgums.
Dzīves laikā esmu papildinājusi savas zināšanas gan mācoties skolotāja vadībā, gan arī patstāvīgi. Esmu studējusi Bībeli, apguvusi astroloģiju, iepazinusi sevi caur Eņģeļu pasauli, izzinājusi Sakrālo ģeometiju un cilvēku, kā visuma daļu, kad fiziska sevis izlīdzināšana caur Hatha jogu noved pie iekšējā miera un līdzsvara.Piedāvāju:
- Garīgā ķermeņa dziedināšanu caur sava fiziskā ķermeņa iepazīšanu, stiprināšanu un izlīdzināšanu ar Hatha jogas pēc B.K.S. Ajengara metodes palīdzību;

- Dziedināšana ar Laika Līnijas metodi (THL, pēc Sal Racheli metodes), kas savijas ar Dvēseles daļu atgūšanu un citām transa metodēm

- Dziedināšana izmantojot Gaismas mandalas. Izveidojot nodoma mandalu, var izstrādāt to visos līmeņos, dziedinot fizisko, emociomālo, mentālo, astrālo, ēterisko un kauzālos ķermeņus. Kā arī iespējams izveidot savu dzimšanas dienas mandalu.

-Dziedināšanu caur balsu dialoga,  holodinamikas vai vadītās meditācijas metodēm.

- Jogas grupu nodarbības.  Par Hatha jogu pēc B.K.S.Ajengara metodes var iepazīties te:   Joga-Austraskoks 

Dzīvoju un strādāju pamatā Rīgā.

Kontakti saziņai:

Tel.: 28300255

e-pasts: [email protected]


____________________

Kas ir B.K.S.Ajengāra jogas metode?

Ajengāra joga tā vispirms ir precizitāte, kā sinonīms tādiem jēdzieniem kā skaidrība, uzmanība un modrība, kura tiek izmantota, lai ņemot vērā smalkās anatomiskās detaļas, sasniegtu korektu ķermeņa izvietošanu āsanā. Precīza un uzmanīga sevis vērošana personīgās prakses laikā dod mums iespēju pietuvotos savas būtības dziļākajiem slāņiem, kā arī ļauj sasniegt vieglumu ķermenī, brīvību un skaidrību prātā.

B.K.S.Ajengārs teica: “Visam ķermenim jābūt simetriskam. Joga tā ir simetrija." Ķermeņa izlīdzināšana āsanā ietekmē ne tikai muskuļu, saišu un kaulu veselību, bet atveseļo arī iekšējos orgānus, visas orgānu sistēmas līdz pat šūnu līmenim un pozitīvi iespaido cilvēka emocionālo noskaņojumu un nomierina prātu.

Būtiska Ajengāra jogas iezīme ir noteikta āsanu secība, kur katra iepriekšējā āsana sagatavo ķermeni nākošai, kā arī sagatavo prātu uzmanības novirzīšanai no ārējā darba uz iekšējo. Lai to sasniegtu ir pieejami palīglīdzekļi: dažādu izmēru klucīši, siksnas, polsteri un segas.

Ajengāra joga ir balstīta uz 8 pakāpju Patandžali jogas ceļu. Bet pamatnodarbības laikā vislielākā uzmanība tiek veltīta āsanu (pozu) praktizēšanai. Āsanu praktizēšana atveseļo, nostiprina ķermeni un sagatavo to nākamajām jogas ceļa pakāpēm.

Jo kā teica Ajengārs: “Āsana ir bulta, ķermenis loks, bet mērķis – dvēsele”.

____________________

Gaismas mandalu metode 

Mācību par Gaismas mandalām ir izstrādājusi vāciete Ursula Irrgang. Tā ir viņas autormetode, kas balstīta uz zināšanām par Maiju kultūru, Fibonači skaitļu sistēmu, Sakrālo ģeometriju, nummeroloģiju, astroloģiju un citām senajām zināšanām.
Gaismas mandalas- Gaismas Matricas izveidošana, izzīmēšana parāda mūsu šī brīža enerģētisko situāciju, stāvokli. To veidojot un pēc tam vērojot iegūto zīmējumu notiek iekšējo procesu transformācija un izzināšana. Gaismas mandalas var izmantot meditācijā, var vērot, ieejot mandalas dziļumos un katru reizi ieraugot kaut ko jaunu, svarīgu sev tieši šajā mirklī.
No izveidotās Gaismas mandalas tālāk var ģenerēt Punktu mandalas, kas palīdz notikt izvēlētajam nodomam atbilstošam transformācijas procesam, nonākot līdz pat DNK līmenim, kad apslēptās emocijas, sajūtās izvirzās priekšplānā, līdz ar to tās var tikt apzinātas un dziedinātas.

Mandalas var būt ļoti dažādu formu, (kvadrāta, 6-stūru, 7, stūru, 8-stūru, utt, var būt trīsstūru)